Skip to main content
Haberler

Koronavirüs salgını süresince kurultay bileşenlerinin çalışma durumları ve iletişim bilgileri

Koronavirüs salgını süresince kurultay bileşenlerinin çalışma durumları ve iletişim bilgileri

ÖRGÜT DURUM
Adana Kadın Dayanışma Merkezi ve Sığınma Evi Derneği (AKDAM) Corona virüs salgını sebebi ile merkezimiz 2 hafta kapalı olacaktır. Bu süre zarfında bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mail adresimiz: akdamadana@gmail.com
Antalya Kadın Danışma Merkezi ve Dayanışma Derneği Kendimizi ve çevremizdekileri Koronavirüsünden korumak adına bilim insanlarının #EvdeKal çağrısına uyarak bizler de bir süre merkezde olmayacağız. Şiddete uğradığınızda 183 ve 155’i arayınız. Bu süre içinde maruz kaldığınız şiddetle ilgili bize ulaşmak için aşağıdaki mail adresini veya telefon numarasını kullanabilirsiniz. antalyakadinmerkezi@gmail.com 02422480766 (hafta içi her gün mesai saatleri arasında arayabilirsiniz.)
Bodrum Kadın Dayanışma Derneği (BKD) Covid-19 pandemi önlemleri nedeniyle dernek etkinlik ve toplatılarımızı Mart sonuna kadar erteliyoruz. Bizimle iletişimde kalmak için telefon numaramız ve eposta adresimiz üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. 0252 316 31 63 bodrumkadindayanisma@gmail.com
Buca Evka-1 Kadın Kültür ve Dayanışma (BEKEV) BEKEV olarak karantina günlerinde bize bekevkadin@hotmail.com mail adresinden ya da BEKEV DER facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Engelli Kadın Derneği (ENG-KAD) ENGKAD olarak bir süredir ofiste değiliz. 0 549 362 31 50 numaralı telefon hattı  ya da engellikadindernegi.gmail.com mail adresi üstünden destek veriyoruz. Engelli Kadın Derneği çoklu ayrımcılığı tanıyarak  salgın gibi olağanüstü ve riskli  durumlarda engelli kadınların yaşadıklarını tespit etmeye ve onlarla dayanışmaya çalışır. Aşağıda bu amaçla hazırladığımız formumuzu bulabilirsiniz. Engelli kadınlara ulaşması, doldurulması ve paylaşılması dileğimizle. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctUohOi3jpyRiP-Ie-Ne8uFXwVDSxUh241IvClD-Cy9YeBHg/viewform?usp=sf_link
Fethiye Kadın Danışma ve Dayanışma Derneği Covid-19 pandemisi nedeniyle alınan tedbirler doğrultusunda dernek merkezimiz geçici süre ile kapalı olacaktır. Şartlar ne olursa olsun dayanışmamız devam ediyor. Her tür başvuru ve destek için bize ulaşabilirsiniz.
Twitter.com/ FethiyeKadin
instagram.com/fethiyekadindanismadayanisma
Facebook.com/fethiyekadin
05547560023
fethiyekadindayanisma@hotmail.com
İzmir Çiğli Evka 2 Kadın Kültür Evi Derneği / ÇEKEV Corona virüs salgını nedeniyle derneğimiz kapalı olacaktır. Acil durumlarda 05054779331 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
İzmir Kadın Dayanışma Derneği Korona virüs salgını önlemi olarak derneğimiz kapalı olacaktır. Bize 05539380288 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Kadın Dayanışma Vakfı Corona virüs salgını nedeniyle Nisan ayına kadar Vakıfta & kadın danışma merkezimizde olmayacağız. Bu süre içerisinde bize bilgi@kadindayanismavakfi.org.tr adresimizden veya Pazartesi-Salı-Çarşamba-Cuma günleri 11.00-17.00, Perşembe günleri ise 13.00-17.00 saatleri arasında 03124304005 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.
Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı Koronavirüs salgını önlemi olarak bir süre merkezde olmayacağız. morcati@morcati.org.tr adresinden size dönüş sağlayacağız. Şiddete maruz kaldığınızda lütfen 155, 183 ve 0212 656 96 96’yı arayınız. Maruz kaldığınız şiddetle ilgili bizimle iletişime geçmek isterseniz 0553 408 19 90 numarasını hafta içi Salı günleri hariç 10.30-16.30 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Mor Salkım Kadın Dayanışma Derneği Gönüllü çalışan ve dönüşümlü görev alan tüm ekibimiz evden çalışmalarına devam etmektedir. 7/24 şiddet hattımız (0 531 033 88 44işlevini sürdürmektedir. Hukuksal danışmanlık desteği talep eden acil danışanlarımıza avukatlarımız online hizmet vermektedir.Projelerimize dair eğitim faaiyetlerimize ara verilmiştir. Aylık toplantılarımıza nisan ayına kadar ara verilmiştir.
Rosa Kadın Derneği Derneğimizin,koronavirüse karşı alınması gereken tedbirler kapsamında çalışmalarına bir süre ara verdiğimizi kamuoyu ile paylaşıyoruz .
Bu süreçte fiziksel olarak yan yana olamasak da diğer tüm iletişim kanalları ile ortak ruh ve sözle kadın dayanışmasını büyüteceğiz

Leave a Reply